خانه

  برای شروع ترم و اطلاع از وضعیت تحصیلی خود ضمن مراجعه به سیستم آموزش و دیدن پروفایل خود با امور آموزش گفتگو کنید تا از نکات مهم مطلع باشید.
 طرح کارنامه سلامت دانشجویان - کلیه دانشجویان جدید الورود لازم است قبل از هر چیز نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.
 قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد - برای دفاع از پایان نامه وقت شما محدود است . کلیک کنید 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

موسسه در یک نگاه

موسسه آموزش عالی ناصرخسرو به عنوان موسسه ای غیر انتفاعی و غیردولتی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1387 تاسیس گردید. ورود به موسسه از طریق شرکت در آزمون سراسری و بر اساس مقررات سازمان سنجش کشور انجام گرفته و لازم است علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقاطع مختلف زمانی و بر اساس تقویم سازمان سنجش نسبت به انجام ثبت نام درآزمون ورودی دانشگاه ها اقدام نمایند. براساس مقررات سازمان سنجش برای برخی رشته ها امکان جذب از طریق مدارک و سوابق تحصیلی وجود داشته که در هر دوره سالیانه مقررات و ضوابط آن از سوی سازمان سنجش مشخص و به اطلاع همگان می رسد. موسسه در حال حاضر در دو گروه علوم انسانی و هنر در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد که برای اطلاع از گرایش و رشته ها می توانید کلیک نمایید.

موسسه در مجاورت شهرک دانشگاهی ساوه و در منطقه نسبتا خوش آب و هوای نور علی بیگ در زمینی به وسعت سی هکتار واقع شده و در طی مدت دو سال با ایجاد زیر ساخت های لازم از جمله تامین برق و نصب تجهیزات اختصاصی، تامین آب مورد نیاز با حفر چاه عمیق و ایجاد تصفیه خانه، تاسیس ایستگاه تقلیل فشار گاز، ایجاد امکانات مخابراتی و ارتباطی با استفاده از فیبر نوری شرائط مناسبی را برای انجام طرح های توسعه فراهم نموده است. برای اطلاع از امکانات موسسه کلیک نمایید. 

سیستم آموزش

ورود به سیستم آموزش 

کلیه امور آموزشی از جمله ثبت نام، انتخاب واحد، امتحانات و ... از طریق سامانه آموزش انجام می گیرد. دانشجویان در ابتدای ورود به موسسه با این سیستم آشنا شده و با دریافت شناسه کاربری و پسورد از این سیستم برای امور مختلف استفاده می نمایند. سامانه آموزش امکان دریافت و پرداخت آنلاین را نیز فراهم نموده است. راهنمای استفاده از سیستم آموزش

 

سیستم کارت هوشمند / تغذیه

موسسه از سیستم کارت هوشمند برای مدیریت امور مختلف داخلی از جمله تغذیه استفاده می نماید . جهت رزرو و دریافت غذا از طریق سیستم   مراحل زیر دنبال می شود . 1- ورود به سامانه هوشمند از طریق سایت و کلیک روی TAB سیستم کارت هوشمند و یا مستقیم با آدرس http://217.218.253.5/ا2- شارژ الکترونیکی کارت هوشمند با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب ( کارت بانکی باید رمز دوم داشته باشد) 3 - انتخاب گزینه رزرو ژتون 4 - انتخاب روز مورد نظر جهت دریافت غذا

 

دسترسی به اینترنت

دانشجویان برای اتصال به اینترنت در محیط موسسه می توانند از مسئول کتابخانه نام کاربری و پسورد دریافت کرده و از اینترنت موسسه استفاده کنند. استفاده از اینترنت تحت ضوابط خاصی بوده و درخواست برای استفاده بدین معنی است که فرد از شرائط دسترسی اطلاع داشته و متعهد به اجرای این مقررات می باشد.
 • دانشجویان لازم است علاوه بر منابع اصلی درس از منابع بیشتری برای تسلط بیشتر روی موضوعات درسی استفاده نمایند. به جز منابع به صورت کتاب و مجله، موسسه بانک اطلاعات کتاب ها و منابع الکترونیک را با برخورداری از بیش از هفتاد هزار عنوان فراهم نموده و دانشجویان با مراجعه حضوری می توانند از این منابع استفاده نمایند.  

   

  آیین نامه استفاده از کتابخانه  

  صفحه نکات مهم و مفید در کار تحقیق و پژوهش را دنبال کنید. 

  لیست کتاب های جدید

  بلاگ کتابخانه 

  کانال کتابخانه در تلگرام  - برای دریافت اطلاعات فوری عضو این کانال شود. 

 • انجمن های علمی یکی از مناسبترین سازمان و تشکل های دانشجویی است که امکان فعالیت بیشتر با سایر دانشجویان و کار گروهی را فراهم می آورد و همزمان به تقویت مهارت ها و توانایی شما می افزاید. انجمن های علمی براساس اساسنامه و تشکیلات مشخص فعالیت نموده و اصلی ترین هدف آنها ارتقا توانایی ها و مهارت ها در کنار فعالیت های درسی و تحصیلی می باشد.  برای همکاری و همراهی با انجمن ها توصیه می شود وقت مناسب صرف نموده و از نتایج آن بهره مند شوید.

  گروه هنری هیرو

 • موسسه همواره علاقه مندی خود را برای انتشار و چاپ آثار مدرسان و اساتید اعلام نموده و بر مبنای یک رویه مشخص نسبت به چاپ و انتشار کتا بهای عمدتا درسی و مورد نیاز اقدام می نماید. تلاش شده است که به منظور رضایت مولفین و بر اساس علاقه مندی آنان نحوه مشارکت متنوع و متفاوت در نظر گرفته شود تا امکان مشارکت طرفین فراهم شود. کتاب های اشاره شده زیر، توسط موسسه انتشار یافته و برخی از آنها به عنوان یکی از منابع درسی مورد استفاده دانشجویان قرار می گیرد. 
  آشنایی با هنر سنتی ایران - 1392 /  افترافکت - 1392   /  کاربرد اکسل در حسابداری و مدیریت - 1390  /  انسان خلاق- 1390  / چگونه یاد بگیریم - 1389  /  به سوی پیشرفت بی پایان - 1389  /  دانش تحکیم خانواده و جمعیت شناسی - 1392  /  درس و نکته حسابرسی - 1392  /  مدیریت تولید - 1392  /  هند بوک فتوشاپ - 1393/ جعبه ابزار حسابداران - 1394/ مدیریت مالی- 1395/ پریمیر - 1395/ آموزش طراحی پوستر- 1396 
 • اولین گردهمایی بسم الله نگاری

  دبیر گردهمایی: دکتر منصور مهرنگار

   هیات داوران
  استاد اسدالله چهره پرداز
  دکتر عبدالرضا چارئی 
  دکتر منصور مهرنگار

  کیوریتور
  آقایان حمیدرضاستارزاده و محمدرضا فدائی زاده

  گردهمایی خلق اثر
  زمان: دوشنبه مورخ 22 خردادماه 1396 از ساعت 10 صبح تا 17 عصر
  مکان: فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران/ مؤسسه فرهنگی و هنری صبا/ نگارخانه خیال شرقی و آئینه

اطلاعات تماس

ساوه  بلوار شهید فهمیده ( جاده نورعلی بیگ)- بلوارجمهوری اسلامی - شهرک دانشگاهی - مجاور دانشگاه آزاد اسلامی ساوه 

 

صندوق پستی:  147-39165

کد پستی:3931133411 

تلفن : 42478000 الی 8003 کد ساوه 086

فاکس: 42478007 کد ساوه 086

ایمیل آدرس: Info[AT]hnkh.ac.ir