آرشیو اخبار

آرشیو اخبار

فیلتر
 • بازدید از کارخانه تولید پارچه زرباف

  دانشجویان رشته طراحی دوخت به همراه استاد آقای نجفی و همچنین مدیر آموزش موسسه آقای شاه بنده در 15 اردیبهشت 1392 از کارخانه تولید پارچه زرباف امین در شهر صنعتی ساوه بازدید نمودند . دراین بازید علمی ، کارشناسان محترم کارخانه توضیحاتی در مورد خط تولید و شیوه تولید پارچه در این کارخانه ارائه نمودند.

 • برنامه قرانی ماه رمضان

  با هماهنگی امور فرهنگی برنامه ویژه ای به مناسبت ماه رمضان برگزار گردید . طی این برنامه تعدادی از دانشجویان ، کارکنان و اساتید علاقه مند بر اساس یک برنامه مشخص نسبت به ختم قران در هر روز ماه مبارک اقدام نمودند . امیدواراست برنامه های قرانی در طی سال نیز به همین شیوه ادامه یابد.

 • راه اندازی کتابخانه دیجیتال

  راه اندازی از کتابخانه دیجیتال 

  از اول دی ماه 1392 امکان استفاده از منابع علمی به صورت آنلاین در موسسه فراهم شده است. مجموعه منابع فعلی این کتابخانه شامل مجموعه منابع الکترونیک ناشرین بین المللی ProQuest  و ebrary می باشد. این منابع صرفا در داخل موسسه قابل استفاده بوده و برای دسترسی به این منابع کافی است روی لینک های زیر کلیک کنید . برای اطلاع بیشتر از امکانات این کتابخانه و آشنایی به منابع می توانید از سایت ناشرین به آدرس های Proquest.com و ebrary.com دیدن کنید.

  ebrary

  ...
 • روز دانشجو 93

  در روز 16 آذر 1393 با حضور جمع کثیری از دانشجویان مراسم ویژه ای برگزار گردید که طی آن ضمن یادآوری خاطره دانشجویان فقید در مبارزه با نظام ستم شاهی ، دانشجویان ممتاز معرفی و هدایایی به آنان اختصاص یافت . گزارش کامل و عکس ها 

 • روز درختکاری

   همزمان با جشن روز درختکاری در روز سه شنبه پانزدهم اسفند ،در مراسمی افتتاح رسمی پردیس جدید موسسه با حضور برخی مدیران ومسئولان شهرستان ساوه  برگزار می گردد . پس از اجرای برنامه سخنرانی و بازدید از موسسه ، با کمک دانشجویان بیش از 500 اصله درخت در محوطه موسسه کاشته شد . در این برنامه نام دانشجویان شرکت کننده به عنوان یادبود و تشکر روی هر یک از درختان کاشته شده نصب گردید. گزارش مراسم / عکس ها

   

   

   

 • شانزدهم آذر

  شانزدهم آذر، یادآور خروش و مبارزه دانشجویان ایران اسلامی در مقابل استبداد شاهنشاهی و دخالت های بیگانگان در امور کشور همواره در تاریخ کشور ما زنده خواهد ماند. روزی که سه دانشجوی دانشکده فنی در اعتراض به مسافرت معاون رئیس جمهور وقت آمریکا در یک جنبش و اعتراض مسالمت آمیز به شهادت رسیدند. آنان پرچم افتخار آفرینی در صحنه سیاسی و اجتماعی کشور را برافراشتند تا دانشگاه و دانشجو همواره درصف حق طلبی،استکبار ستیزی، عدالت جویی و استقلال خواهی کشور افتخارآفرین و بالنده باشد.انشالله  

  روايتي از وقايع 16 آذر 1332 در دانشگاه تهران

  ...
 • شرکت در همایش هفته حسابدار

  آقای مجید مرادی هیات علمی گروه حسابداری به همراه چند نفر از دانشجویان کارشناسی حسابداری موسسه در روز یکشنبه 9 آذر ماه 1393 در همایش هفتادمین سالگرد ورود حسابداری دو طرفه به ایران در هتل استقلال تهران شرکت نمودند .هدف اصلی شرکت در این برنامه آشنایی بیشتر دانشجویان با حرفه حسابداری و با بزرگان حسابداری در کشور بوده است که  در پایان جلسه با اقای دکتر علی ثقفی (استاد تمام حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی) و دکتر ایرج نوروش (استاد تمام حسابداری دانشگاه تهران ) نیز فرصت دیداری مختصرفراهم شد .
   
  ...
 • عضویت در انجمن حسابداری ایران

  با مساعدت و پیگیری استاد جناب آقای مرادی، موسسه با برخورداری از رشته حسابداری ، به عنوان یک عضو حقوقی به عضویت انجمن حسابداری ایران درآمد. مطمنا این اقدام گام موثری در زندگی حرفه ای دانشجویان و انشالله با ارتباط بیشتر دانشجویان با این تشکیلات حرفه ای موفقیت های کاری بیشتری را برای آنان شاهد خواهیم بود . موسسه از تلاش  های جناب آقای مرادی برای ارتقا سطح علمی دانشجویان عزیز تشکر نموده و برای ایشان و همه اعضا جوان انجمن آرزوی موفقیت های  بیشتری می نماید. 

   

   

 • معرفی دانشجویان برتر

  همزمان با روز معلم، دانشجویان برتر موسسه در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی معرفی و از آنان تقدیر گردید . با تبریک موفقیت این عزیزان و آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان گرانقدر در عرصه های مختلف زندگی ، برای این عزیزان آرزوی موفقیت های بیشتری دارد .

    • نشست هیات موسس

   

  در تاریخ ... هیات موسس در محل موسسه نشستی برقرار نمود که ...

خانه

آموزشی پژوهشی

دانشجویی فرهنگی

درباره ما

ارتباط با ما

برای دریافت اخبار موسسه، ایمیل آدرس خود را وارد کنید

بعد از 6 چه عددی است ؟
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل

اطلاعات تماس

ساوه  بلوار شهید فهمیده ( جاده نورعلی بیگ)- بلوارجمهوری اسلامی - شهرک دانشگاهی - مجاور دانشگاه آزاد اسلامی ساوه 

 

صندوق پستی:  147-39165

کد پستی:3931133411 

تلفن : 42478000 الی 8003 کد ساوه 086

فاکس: 42478007 کد ساوه 086

ایمیل آدرس: Info[AT]hnkh.ac.ir